• فرمانیه، کوهستان هفتم، نبش کوچه بهبهانی، ساختمان کرال واحد ۶۰۲

درباره ما

در مسیر رویاهایتان، همراهتان هستیم!

داستان موسسه مهاجرتی آوا

موسسه مهاجرتی آوا، پس از سالها تجربه موفق گروهی از وکلا، مشاورین و متخصصین امور مهاجرتی از جمله مهاجرت تحصیلی و انواع مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یا اثبات تمکن مالی و اخذ اقامت و همچنین انواع ویزای کشور کانادا و کشورهای اروپایی با هدف ارئه خدمات مهاجرتی بدون واسطه، با بالاترین قطعیت و در کوتاهترین زمان ممکن تاسیس گردید. در راستای نیل به این اهداف علی الخصوص با تمرکز بر ارائه خدمات اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کشورهای فرانسه، آلمان، هلند و ایتالیا گام‌های پر قدرت و بزرگی برداشته‌ایم. سیاست همیشگی موسسه مهاجرتی آوا ارائه بهترین تجربه برای متقاضیان محترم این مجموعه در روند مهاجرت بوده است و بر این باور هستیم که نه تنها تا دریافت ویزا، بلکه تا استقرار شما در مقصد باید در کنار شما باشیم.

خدمات موسسه مهاجرتی آوا از اولین تماس و ارتباط متقاضی با این مجموعه با ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین مشاوره رایگان مهاجرتی آغاز می‌شود. چرا که بر این باور هستیم طولانی‌ترین مسیرها از اولین قدم شروع می‌شود و خشت اول سنگ بنای نتایج آتی خواهد بود.

About Us Image

انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی ضمانت کننده اخذ بهترین نتیجه خواهد بود. در ادامه و پس از شروع فرآیند تکمیل مدارک و اقدام برای درخواست ویزا و حتی پس از انتهای قرارداد، تمامی مراحل توسط کارشناسان متخصص امور مهاجرتی و زیر نظر مستقیم واحد بهبود تجربه مشتری (Customer Experience) موسسه مهاجرتی آوا انجام خواهد شد. با افتخار یکی از مزایای اقدام به مهاجرت توسط این موسسه پاسخگویی و در دسترس بودن کارشناسان متخصص موسسه پس از انعقاد قرارداد به صورت 24 ساعته می‌باشد.

موسسه مهاجرتی آوا، یکی از معدود موسسات مهاجرتی است که به صورت ۳۶۰ درجه در تمامی حوزه‌های مهاجرتی، تمامی خدمات مورد نیاز متقاضیان از قبیل تنظیم و نگارش انگیزه نامه، نامه‌های توجیهی و توصیفی (همانند هدف از سفر و غیره)، امور مربوط به ویزای متقاضیان همانند راهنمایی اخذ وقت سفارت و جمع نمودن پرونده ویزا را با بالاترین دقت و سرعت جهت رفاه حال مشتریان محترم انجام می‌دهد.

یکی از بزرگترین مزایای رقابتی موسسه مهاجرتی آوا ارائه خدمات در مقصد می‌باشد. در هر کشوری که این موسسه ارائه خدمات می‌نماید، مطمئن باشید که تنها نیستید. یکی از نمایندگان ما جهت انجام تمامی امور شما در کشور مقصد شما را تا استقرار کامل همراهی می‌نمایند. ضمنا یکی از مهمترین دغدغه‌های مهاجرین یا خانواده‌های آنها خدماتی همانند اجاره ملک، خرید ملک، افتتاح حساب بانکی، انتقال پول و سایر موارد است که در این موارد هم می‌توانید روی خدمات ۳۶۰ درجه موسسه مهاجرتی آوا حساب کنید.

دریافت مشاوره رایگان

از طریق لینک زیر، درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید.